Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Afsluiting visseizoen 2019 HSV 't Snoekje - Jeugd

terug naar overzicht

Zondag, 5 januari 2020

Woensdag 18 december hebben we weer de gezellige middag van de jeugd in de punt. Om 12.30 komen de kinderen uit school en gaan we gezamenlijk eten in de Punt. Daarna hebben we de prijsuitreiking en knutselen en natuurlijk BINGO. We hebben dit jaar weer redelijk veel vis gevangen en de jeugd heeft ook volop genoten.

Ook zijn we dit jaar een paar maal te gast geweest bij de Visfederatie en daar heeft de jeugd veel van geleerd. Zo zijn we o.a in Lochem en Genemuiden geweest. Deze dagen waren erg goed verzorgd en echt een aanrader voor de visliefhebber.

Woensdag 18 december zijn we te gast in de Punt. Daarna komen 2 moeders en een oma ons helpen om weer wat moois te knutselen, maar de bingo is toch wel de grote favoriet.

Onze visclub is niet mogelijk zonder mijn visopa's en ik ben erg blij dat Jan Bokhorst en Catrinus Bosma er elke keer bij zijn. Erg jammer dat Jan Bokhorst gaat stoppen, hij heeft me heel wat jaren geholpen.

Dit jaar werden we weer gesponsord door De Punt, Marco woninginrichting, en Het Snoekje.

Uitslag vissen 2019: 
 1
Thom Loof  
 766cm vis
 2
Teun Weegerink  
 521cm vis
 3
Bas Wolters 
 391cm vis
 4
Nick Baaten 
 381cm vis
 5
Weylyn Raaphorst 
 302cm vis
 6
Tipp de Lange 
 246cm vis
 7
Milan Schuurman 
 178cm vis
 8
Arjan Polman 
 176cm vis
 9
Milan de Vries 
 131cm vis
 10
Hugo Sannes 
 105cm vis
 11
Jesse de Vries 
 95,5cm vis
 12Matthijs
 17,5cm vis